پنجره دو جداره upvc ارس وین
ارس وین تولید کننده انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی با تولید محصولات با  استانداردهای جهانی در طرح ها و مدل های متنوع و سلیقه های گوناگون با بیش از ده سال تجربه می باشد. واحد فروش پنجره دو جداره و سه جداره  UPVC گروه صنعتی ارس وین آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان را است..شما می توانید از طریق وات ساپ شماره 09198933633با ما در ارتباط باشید یا ابعادتون (ارتفاع و عرض پنجره)را از طریق وات ساپ ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان پیش فاکتور دریافت کنید.

مزایای استفاده از درب و پنجره دوجداره UPVC
درب و پنجره دوجداره upvc امروز توانسته به یکی از مسائل مهم در بحث ساختمان سازی برسد. این محصول با مزایای بسیار زیادی که دارد توانسته به یک محصول بی رقیب تبدیل شود از جمله مزایای این محصول امنیت بسیار بالا، مقاومت و دوام بی نظیر می باشد. این محصول تا چندین دهه موجب حذف کامل آلودگی های صوتی،تنفسی و بهداشتی می باشد. امروز با پیشرفت تکنولوژی نسل جدید درب و پنجره دوجداره upvc به محصولی کاملا عایق برای حفظ سرما و گرما تبدیل شده است. محصولات درب و پنجره upvc در مقابل مواردی چون پوسیدگی، زنگ زدگی و همچنین فشار و ضربه های شدید کاملا مقاوم شده است. نصب و تعویض این پنچره با پنجره های قدیمی در مقایسه با نمونه های دیگر کاملا ساده بوده و به سرعت صورت می گیرد.
گروه صنعتی ارس وین با بهره گیری از تکنولوژی شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره upvc توانسته کیفیتی شایسته مردم ایران را تولید و به بازار عرضه نماید. شرکت ارس وین دارای خط تولیدی اتوماتیک و با دستگاه های بروز دنیا می باشد به همین دلیل این قطعات دارای کیفیت و اتصال عالی در نوع خود می باشند.