پنجره دو جداره upvc ارس وین

گروه صنعتی ارس وین از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه درب و پنجره دو جداره upvc اغاز و با هدف توسعه و پیشرفت و ارائه محصولی با کفیت به هموطنان عزیز به مسیر خود ادامه داد.این مجموعه در سال 1395 در راستای پاسخ به مشتریانو تنوع و بهره وری بیشتر تولید و ساخت پنجره دو جداره الومنیوم ترمال بریک و نرمال را نیز به لیست محصو لات خود اضافه نموده است.

سه اصل کفیت بالا قیمت مناسب و تحویل بموقع از اصلی ترین اهداف ماست.

مزایای استفاده از درب و پنجره دوجداره UPVC
درب و پنجره دوجداره upvc امروز توانسته به یکی از مسائل مهم در بحث ساختمان سازی برسد. این محصول با مزایای بسیار زیادی که دارد توانسته به یک محصول بی رقیب تبدیل شود از جمله مزایای این محصول امنیت بسیار بالا، مقاومت و دوام بی نظیر می باشد. این محصول تا چندین دهه موجب حذف کامل آلودگی های صوتی،تنفسی و بهداشتی می باشد. امروز با پیشرفت تکنولوژی نسل جدید درب و پنجره دوجداره upvc به محصولی کاملا عایق برای حفظ سرما و گرما تبدیل شده است. محصولات درب و پنجره upvc در مقابل مواردی چون پوسیدگی، زنگ زدگی و همچنین فشار و ضربه های شدید کاملا مقاوم شده است. نصب و تعویض این پنچره با پنجره های قدیمی در مقایسه با نمونه های دیگر کاملا ساده بوده و به سرعت صورت می گیرد.
گروه صنعتی ارس وین با بهره گیری از تکنولوژی شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره upvc توانسته کیفیتی شایسته مردم ایران را تولید و به بازار عرضه نماید. شرکت ارس وین دارای خط تولیدی اتوماتیک و با دستگاه های بروز دنیا می باشد به همین دلیل این قطعات دارای کیفیت و اتصال عالی در نوع خود می باشند.