upvc-akardeoni.jpg

پنجره دوجداره آکاردئونی چیست؟

پنجره دوجداره upvc آکاردئونی نوعی از پنجره دوجداره است که در مکان هایی که پنجره یا درب عریض میخواهند استفاده میشود. این نوع پنجره زیبایی و کاربرد زیادی دارد اما ساخت آن سختتر و پیچیده تر است.
از این نوع معمولا در بالکن ها و همکف خانه های ویلایی استفاده میشود زیرا زیبایی منحصر بفردی به فضا میدهد.
پنجره دوجداره upvc آکاردئونی طریقه باز و بسته شدنش دقیقا مثل آکاردئون است، میتوان آنها را به اندازه دلخواه بگذارید و مدلش را تغییر دهید.
پنجره آکاردئونی را میتوان در تمام شهرهای ایران مورد استفاده قرار داد. زیرا این پنجره از مواد و یراق آلات با کیفیت و خوب ساخته میشوند. همچنین عایق بندی و هواگیری بسیار خوبی دارند.

کاربردهای پنجره آکاردئونی

با توجه به نیاز مشتری میتوان این نوع پنجره را در هر جایی استفاده کرد. اما بهتر است بخاطر نمای این پنجره از آن در سالن پذیرایی یا آشپزخانه استفاده کرد. در هنگامی که هوا گرم است میتوان آنرا باز گذاشت و از هوا لذت برد و همچنین هنگام هوای سرد میتوان آن را بست و به عنوان یک عایق قوی عمل میکند.

مزیت های پنجره دوجداره آکاردئونی

- زیبایی منحصربفرد
- نصباشغال کردن حجم فضای کم
- مقدار باز و بسته کردن پنجره با توجه به سلیقه
- عایق و ایمنی بسیار مناسب

معایب پنجره های دوجداره

- برای ساختن این نوع پنجره باید از پروفیل و یراق آلات مخصوص استفاده کرد.
- حداکثر و حداقل مقدار مشخصی دارد که با توجه به این مقادیر باید سفارش داده شود.
- هزینه بیشتری نسبت به بقیه مدل های پنجره دوجداره دارد.
- نصب سختتر نسبت به انواع دیگر پنجره دوجداره است.

نصب پنجره دوجداره آکاردئونی چگونه است؟

نصب پنجره دوجداره آکاردئونی کار سخت و دشواری است و دقت بالایی لازم دارد؛ زیرا این نوع پنجره، طریقه باز و بسته شدنش پیچیدگی خاصی دارد.پس حتما باید از فرد متخصص و حرفه ای استفاده شود.
اگر برای نصب از افراد حرفه ای استفاده نشود در طول زمان این پنجره دچار مشکل و آسیب میشود و ممکن است دیگر کارایی مورد نظر را نداشته باشند.

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید