fulexvagon-upvc.jpg

پنجره دوجداره فولکس واگنی چیست؟

پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی یکی از انواع پنجره های دوجداره است. این مدل تقریبا همانند پنجره کشویی است اما یک سری تفاوت هایی بین آنها وجود دارد که مشتری بر اساس نیاز و شرایط خود میتواند مدل خود را انتخاب کند.
طریقه بازشدن این نوع پنجره به این صورت است که لنگه ی بازشو حدودا ۸ سانتی متر به جلو حرکت میکند بعد به صورت کشویی باز میشود. یعنی بازشدن این نوع پنجره به صورت خودروی فولکس واگن است.
این نوع پنجره برای مکان هایی مناسب است که از پنجره لولایی نمیتوان استفاده کرد؛ همچنین نمی خواهید فضایی از خانه آشغال شود و یا برای پرده مزاحمت ایجاد کند.
برای مطالعه مقاله انواع بازشو پنجره دوجداره به این مقاله مراجعه کنید.

تفاوت پنجره دوجداره فولکس واگنی با کشویی

حالت باز و بسته شدن : پنجره فولکس واگنی برای باز شدن ابتدا مقداری به جلو هل داده میشود تا روی ریل قرار بگیرد سپس به حالت کشویی حرکت میکند. اما پنجره کشویی روی همان ریلی که از اول قرار دارد حرکت میکند.
عایق بندی : پنجره فولکس واگنی بدلیل طریقه حرکت و باز و بسته شدنش بهتر چفت میشود و مانع از اتلاف انرژی میشود پس عایق بندی بهتری دارد.
قیمت : در ابعادهای کوچک قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی بدلیل نوع خاص یراق آلات مورد استفاده بیشتر از پنجره کشویی است. اما اگر ابعاد پنجره بسیار بزرگ باشد قیمت هر دو نوع پنجره دوجداره تقریبا با هم برابر میشود.

ویژگی های پنجره دوجداره فولکس واگنی

- این پنجره شامل سه مدل معمولی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک است.
- برای باز و بسته شدن فضایی آشغال نمیکند.
- قابلیت باز شدن تا زاویه ۴۵ درجه را دارند.
- قابلیت فیتینگ را دارند.
- زیبایی منحصر بفردی دارد.
- طول عمر بالا.
- دوام و ایمنی بالا.
- عایق بندی کامل و آب بندی صددرصد.
- کیفیت بسیار بالای مواد و یراق آلات.

معایب پنجره دوجداره فولکس واگنی

تنهای عیبی ک میتوان روی این نوع پنجره گذاشت قیمت بالای آن است. این پنجره نسبت به تمام انواع دیگر پنجره دوجداره بالاترین قیمت را دارد؛ اما در عین حال کیفیت و طول عمر و کارایی بسیار زیادی دارد.

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید