araswindow43--.jpg

در و پنجره های در زیبایی خانه و ساختمان ها تاثیر بسیار زیادی دارند و امروز بیشتر از هر زمان به آن ها اهمیت داده می شود زیرا سبک ساختمان شما را پوشش می دهند.

همچنین از نظر مهندسی و ساختمان سازی باید مناسب ساختمان مورد نظر باشد تا هم از نظر مهندسی و هم طراحی و زیبایی سازگاری زیادی داشته باشند.
امروزه دیگر مانند قدیم آشپزخانه محلی باری پخت و پز نیست که در مقابل دید دیگران نباشد و اهمیت زیادی به طراحی آن داده نشود بلکه هر روز سبک های جدید از طراحی برای آشپزخانه ها بوجود می آید که طراحی ساختمان ها را دگرگون می کند.
پنجره های آشپزخانه نیز از این قاعده مستثنا نیستند و باید در طراحی و ساخت آنها کوشا باشیم تا همگونی زیبایی را با محیط خانه و آشپزخانه به ما بدهد.

پنجره دوجداره آشپزخانه ای

همچنین بحث تهویه در آشپزخانه ها بسیار مهم می باشد به همین خاطر است که پنجره دوجداره upvc برای این امر مهم مناسب می باشد زیرا درب و پنجره دوجداره در مقابل دود و توده های حاصل از پخت و پز غذا ها و چربی های تولید شده از آن مقاوم می باشد و باعث تخریب پنجره UPVC دوجداره نمی شود. همچنین تمیز کردن این پنجره ها به راحتی صورت می گیرد برای اطلاع از نحوه تمیز کردن و نگهداری از پنجره UPVC می توانید مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.
وجود بازشو های مختلف در این پنجره های تهویه آشپزخانه که مسئله بسیار مهمی است را راحت تر می کند. همچنین عمر بالا، عدم واکنش های شیمیایی مضر، عدم تغییر رنگ، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم در برابر رطوبت و آب و باران و قابل بازیافت بودن و سازگاری با محیط زیست و صدها امتیاز و مزایای باعث شده که این پنجره روز به روز در جهان طرفداران زیادی پیدا کند.
با همه آن مزایا و دلایل می خواهیم پنجره UPVC که برای آشپزخانه مناسب می باشد و استفاده از آن مزایای این محصول را بیشتر می کند. در اینجا به چند گزینه نگاهی می اندازیم:

۱-پنجره های UPVC کابینتی:
در این پنجره ها باز شو ها به صورت لولایی می باشد به نحوی که پنجره را می توان به چپ یا راست باز نمود در این پنجره ها UPVC پنجره به قبل رفته و و باز می شود این محصول به راحتی و سادگی قابل استفاده می باشد.

۲-پنجره های UPVC لولایی دوحالته:
در این نوع از پنجره یو پی وی سی دو حالت بازشو تعبیه شده است به نحوی که دو لولا در یک طرف ودو لولا در پایین تعبیه شده است و شما می توانید پنجره خود را هم به صورت عمودی و هم در محور افقی باز نمایید یکی از مزایای این پنجره در مقایسه با پنجره دوجداره معمولی تهویه مناسب آن می باشد.

3-پنجره های UPVC کشویی:
درب و پنجره دوجداره کشویی یکی از محصولات UPVC می باشد که امروزه طرفداران زیادی یافته است.
مکانیزم این پنجره به این صورت می باشد که پنجره کشویی UPVC بر روی ریلی در حرکت می باشد و باز و بسته می شود.
درب و پنجره کشویی UPVC معمولا در مکان هایی استفاده می شود که فضای کوچکی در اختیار می باشد و نیاز است که فضای خانه را بزرگ تر جلوه دهیم.
درب و پنجره کشویی یو پی وی سی زمانی که درب یا پنجره را باز می نماییم مکان کمی را اشغال می نماید و بیشترین مقدار نور وارد خانه می شود.
این سبک از پنجره دوجداره UPVC یک شکل مدرن به آشپزخانه منزل شما می دهد و پیشنهاد همیشگی ما برای خانه های کوچک می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله مربوط به درب و پنجره کشویی را مطالعه نمایید.

۴-پنجره های UPVC سایبانی:
در  پنجره UPVC سایبانی تهویه هوا به نحو احسنت انجام می شود به همین خاطر برای آشپزخانه گزینه مناسبی می باشند.
مکانیزم این پنجره ها به این صورت است که پنجره از پایین باز می شود و به حالت شیب دار با شیب ۳۰ در جه می ماند.
از دیگر مزایای این پنجره امنیت بالای آن می باشد و دیگر شخصی نمی تواند وارد آن شود. همچنین این پنجره معمولا در کنار یک پنجره ثابت قرار دارد.

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید